سناریو اتاق فرار چیست ؟

سناریو اتاق فرار چیست ؟

سناریو اتاق فرار چیست ؟


در ادامه این بخش، با انواع سناریو اتاق فرار آشنا می شوید و همچنین تعدادی از اتاق فرارهای موجود در ایران که دارای سناریوهای جذاب و خاص هستند را به شما معرفی کردیم. با ما همراه بمانید.

در چند سال اخیر ، اتاق‌ های فرار به یکی از سرگرمی های مهیج و پرطرفدار برای گروه دوستان، خانواده‌ ها و همکاران در سراسر جهان تبدیل شده‌ اند. چه به دنبال یک اتاق فرار برای برگزاری جشن تولد باشید و چه فقط تمایل داشته باشید  یک شب خاص و متفاوت را بیرون از شهر بگذرانید، همیشه سناریو های سرگرم کننده و منحصر به فردی از اتاق فرار برای شما وجود خواهد داشت که می توانید با حضور در این اتاق ها و انجام بازی، تجربه ای خاص و خاطراتی فراموش نشدنی برای خود رقم بزنید.

همانطور که می دانید هر اتاق فرار، سناریو و داستان مخصوص و منحصر به فردی دارد و برای اینکه بتوانید نهایت لذت را از این بازی داشته باشید، بهتر است ابتدا با ذاستان و سناریو اتاق فرار آشنا شوید و بعد متناسب با علاقه مندی خود و هم تیمی هایتان، بهترین سناریو اتاق فرار را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید : ژانر اتاق فرار

سناریو برای اتاق فرار | انواع سناریو اتاق فرار

وجود هزاران اتاق فرار به معنای هزاران موضوع خلاقانه و سناریو خاص است، اما برخی از پازل های طراحی شده در سناریو برخی از اتاق های فرار، آنقدر منحصر به فرد هستند که تکرار آن تقریبا غیرممکن است. علاقه مندان به اتاق فرار عاشق ایده های جدید و خاص هستند، بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، برخی از اصلی ترین، به یاد ماندنی ترین و منحصر به فردترین سناریو اتاق فرار را در زیر معرفی کرده ایم!

  1. ساخت و اتمام یک فیلم ، سناریو جذاب برای اتاق فرار

در این سناریو اتاق فرار، تیم ها دارای مهلتی محدود برای اتمام یک فیلم هستند. آن ها باید یکی از چهار ژانر را انتخاب کنند، سپس به عنوان روسای بخش های مختلف یعنی نویسنده ، کارگردان ، بازیگران و اپراتور دوربین به ادامه تولید فیلم بپردازند . سرنخ ها منجر به وقفه در فیلمنامه ، فیلمبرداری یک صحنه و تکمیل ویرایش می شود ، اما همه اینها باید تا قبل از اینکه استودیو تولید را تعطیل کنند ، به پایان برسد و در نهایت لینک فیلم واقعی 30 ثانیه ای خود را دریافت می کنید.

 

سناریوی جذاب برای اتاق فرار

سناریوی جذاب برای اتاق فرار

  1. اتاق فرار بی گناه سناریو اتاق فرار درام و ترسناک

در سال 1970 در روستایی به نام نورث آمبرلند در انگلستان، زن و شوهری به نام رابرت و سوفیا زندگی میکردند . این زوج در سال 1981 بعد از کلی دعا و کارهای درمانی ، صاحب دختری شدن و نام امیلی را برای او انتخاب کردند . اما متاسفانه امیلی با معلولیت ذهنی و جسمی به دنیا امد .

رابرت قصد داشت تا دختر را بکشد و مانع عذاب کشیدن او در آینده شود . اما همسرش سوفیا مخالفت کرد . در سال 1966 امیلی ، خودش از پدرش خواست تا او را بکشد و به عذابش پایان دهد و بعد جسدش را در حیاط خانه دفن کند تا روحش با آنها زندگی کند . رابرت که انجام این کار براش سخت بود موضوع را به سوفیا می گوید و اینبار هم سوفیا مخالفت میکند .

1 سال بعد ، امیلی در آتش سوزی کارگاه نجاری پدرش می میرد و رابرت بنا به وصیت دخترش او را در حیاط خانه دفن می کند . در همان روز سوفیا دچار جنون آنی می شود و رابرت را که مسئول مرگ دخترش میدانست ، به قتل می رساند و او را هم در حیاط دفن می کند . سوفیا میگفت روح دختر و همسرش را در خانه میبیند به همین دلیل او را به یه بیمارستان روانی میبرند .

یک تیم تحقیقاتی از طرف تیمارستان به ان خونه میرود اما بعد از گذشت 3 روز خبری از آنها نمی شود.

حالا شما دومین تیم تحقیقاتی هستید که قرار است به این خانه بروید و شواهد لازم را پیدا کنید.

برای رزرو این اتاق فرار کلیک کنید.

سناریو درام و ترسناک اتاق فرار

سناریو درام و ترسناک

  1. گروه گانگستری سناریو خاص برای اتاق فرار

در دنیایی از گانگسترها غوطه ور شوید که با اقلام ممنوعه از شیکاگو تا سنت لوئیس فرار می کنند . این اتاق به چهار بخش تقسیم شده است که هر کدام دارای صندلی جلو و عقب ماشینی متفاوت از دوران گانگستر است . تیم ها از وسیله نقلیه ای به وسیله دیگر حرکت می کنند در حالی که پلیس و مردم محلی عصبانی به شدت در حال تعقیب آنها هستند . صفحه ‌های تلویزیون که به عنوان پنجره عمل می‌کنند ، تغییرات آب و هوا و متغیرهای روز و شب را نشان می دهند و همگی لایه ‌های منحصر به ‌فردی را به تجربه تعقیب و گریز اضافه می‌کنند . این سناریو اتاق فرار مناسب برای دوستداران گروه های گانگستری است.

 

سناریوی خاص برای اتاق فرار

سناریوی خاص برای اتاق فرار

  1. اتاق فرار بازماندگان Survivors بهترین سناریو ترسناک اتاق فرار در تهران

سناریو اتاق فرار بازماندگان در مورد ویروسی است که انسان ها را به زامبی تبدیل کرده است . ویروسی به نام آلفا تمام انسانها را آلوده و آنها را به زامبی تبدیل کرده است . دنیا نابود شده و  شما تنها بازماندگان دنیا هستید و فقط یک شانس برای زنده ماندن دارید . در واقع اتاق فرار بازماندگان ، شما را با دنیایی رو به رو می کند که تنها امیدش شما هستید . تلاش شما ممکن است نجات بشر را به ارمغان داشته باشد و شاید بتوانید ماموریت را به انجام برسانید و زمین برای یکبار دیگر خانه انسان ها شود .

 

بهترین سناریو ترسناک اتاق فرار در تهران

بهترین سناریو ترسناک اتاق فرار در تهران

  1. اتاق فرار قصر جن زده سناریو اتاق فرار ترسناک و فانتزی

سناریو اتاق فرار قصر جن زده در مورد فردی است که می‌خواهد همسرش را در سالگرد ازدواجش سورپرایز کند . شخصیت اصلی این سناریو با همسر خود و با یک کشتی تفریحی به دریا می روند اما دریا طوفانی شده و باعث غرق شدن کشتی می شود . بعد از به هوش آمدن ، این دو خود را در یک ساحل می بینند و  برای نجات به سمت جنگل حرکت می‌کنند و بعد از مدتی به یه قصر ترسناک می ‌رسند . حالا شما پیام درخواست کمک آنها را دریافت کرده اید و برای نجات این زوج به سمت قصر حرکت می کنید . اما باید به یاد داشته باشید که این قصر یک قصر جن زده است .

 

سناریو ترسناک و فانتزی

سناریو ترسناک و فانتزی

  1. اتاق فرار شیطان صدا ندارد یک سناریو اتاق فرار ترسناک و دلهره آور

سناریو اتاق فرار شیطان صدا ندارد به گروه هایی پیشنهاد می شود که نه تنها برای تجربه ترس یک اسکیپ روم ، اماده هستند بلکه برای سناریو ، دکور و اکت تئاتری هم اهمیت زیادی قائل هستند .

در این سناریو ، بابک ، قربانی مشکلاتی شده که از یک اتفاق و یک اشتباه در گذشته نشات می گیرد . مشکلاتی که نه تنها زندگی را برای خودش تبدیل به جهنم کرده بلکه یک خاندان را نیز دچار سرنوشتی شوم کرده و به کام مرگ فرستاده است و حالا بابک روی ولیچر و تنهاست تا اینکه با شخصی به نام ادریس که دانشمند توانایی است ، آشنا می شود.

ادریس در پی درخواست های مکرر بابک ، سفارش ساخت دستگاه سفر به گذشته را پذیرفت و برای ساخت این دستگاه تلاش زیادی به کار بست . اما از همان اوایل حس و حال بدی در خونه ادریس حاکم شده بود تا جایی که مدام وضعیت روحی و روانی وخیم تری پیدا می کرد و به مرز جنون رسیده بود ! این شد که ادریس تصمیم گرفت ارتباط خود را با  بابک قطع و تکمیل دستگاه را متوقف کند .

اما تنها شانس بابک به دست آوردن این دستگاه است ؛ به شما روی می آورد و از شما می خواهد به خانه ادریس بروید و دستگاه را به بابک تحویل بدید تا دستگاه را تکمیل کند . اما شما که بی خبر از اتفاقات عجیب داخل این خانه هستید ، وارد خانه می شوید و بازی شروع می شود .

 

سناریو ترسناک و دلهره آور

سناریو ترسناک و دلهره آور

  1. اتاق فرار پارکینگ سناریو اتاق فرار اکشن و جذاب

سناریو اتاق فرار پارکینگ در مورد شخصی است که برای پیدا کردن خواهر خود به یک پارکینگ میرود . دوست صمیمیتان با شما تماس گرفته و اطلاع می دهد ک برای نجات خواهرش باید وارد یک پارکینگ متروکه شود و از شما درخواست می‌کند که اگر تا چند ساعت دیگر خبری از او نشد به لوکیشن او بروید . حالا چند ساعت گذشته و خبری از دوستتان نشده و شما تصمیم می‌گیرید که وارد پارکینگ شوید و ‌‌…

 

سناریو اکشن و جذاب اتاق فرار

سناریو اکشن و جذاب

  1. اسکیپ روم اقامتگاه ابدی سناریو اتاق فرار ترسناک و خاص در تهران

بازرس مارتین کولار از طرف مقامات پلیس ، مامور رسیدگی به قتل های مرموزی می شود که در مسافرخانه چارلز بریج اتفاق افتاده است . ترس و وحشت شهر را فرا گرفته است . دادستان کشور عبور و مرور را در خیابان های اطراف ممنوع کرده و مردم این مسافرخانه را اقامتگاه ابدی نامیده اند . اکنون نوبت شماست که به عنوان یک گروه تجسس پرده از اسرار این مسافرخانه مرموز بردارید .

 

سناریو اتاق فرار ترسناک و خاص در تهران

سناریو ترسناک و خاص در تهران

 

بیشتر بخوانید : لیست اتاق فرارهای ایران

بهترین روش رزرو اتاق فرار

حالا که با انواع سناریو اتاق فرار آشنا شدید، برای اینکه یک تجربه عالی از ترس ، هیجان و بازی گروهی را داشته باشید بهترین پیشنهاد این است که بازی اتاق فرار در تهران را تجربه کنید . خوشبختانه در تهران و ایران نیز مجموعه های متنوعی از اتاق فرار فعالیت دارند که مجموعه شانس فرار با بازی بی گناه یکی از این مجموعه هاست . اگرقصد رفتن به اتاق فرار شانس فرار یا دیگر بازی ها رو دارید می تونید از طریق سایت تایم فور فان (www.t4f.ir) یا اسکیپ روم دات آی آر (www.escaperoom.ir ) یا اسکیپ زوم اقدام کنید. و یا از پیچ اینستاگرام پروفسور اسکیپ ( professorescape)، برای رزرو و خرید بلیط اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پوچ
10.000 تومان
20.000 تومان
30.000 تومان
پوچ
40.000 تومان
50.000 تومان
120.000 تومان
شانست رو امتحان کن

ایمیل و شماره موبایلتون رو وارد کنید. شمارتون باید همون شماره ای باشه که باهاش نوبت رزرو میکنین....

قوانین اعطای جوایز:

  • ثبت شماره همراه دقیقا مطابق با رزرو
  • داشتن اسکرین شات از تصویر برنده شدنتون و ارائه حضوری اون
برای رزرو بازی بیگناه در واتس اپ به شماره 09218737875 پیام دهید یا با "همین شماره تماس بگیرید."