چگونه در اتاق فرار نترسیم ؟

چگونه در اتاق فرار نترسیم ؟

چگونه درچگونه در اتاق فرار نترسیم ؟


اما اگر می خواهید بدانید که چگونه در اتاق فرار نترسیم و با روش های کنترل ترس در اتاق فرار آشنا شوید ، حتما این مقاله را تا انتخاب مطالعه کنید .

یک تصور غلط و رایج در رابطه با اتاق فرار وجود دارد و این است که می گویند اتاق های فرار ترسناک هستند . زیرا به طور معمول ایده قفل شدن و گیر افتادن در یک اتاق برای اکثر مردم بسیار ترسناک است و بسیاری از افرادی که دارای کلاستروفوبیا یا تنگا هراسی ( ترس از گیر کردن در یک مکان تنگ و راه گریز نداشتن در محیط ‌های بسته ) هستند ، نمی توانند ایده بازی اتاق فرار را سرگرم کننده بدانند . اما اتاق فرار یک فضای محدود نیست . در واقع اتاق فرار ، مکانی است برای سرگرمی با دوستان ، خانواده یا همکاران است و این فرصت را ایجاد می کند تا در حالی که سعی می کنید پازل ها را حل کنید و از اتاق فرار کنید .

ممکن است برخی از اتاق های فرار دارای سناریو و دکور ترسناک باشند که این موضوع معمولا در توضیحات گنجانده می شوند و افرادی که این مدل از اتاق فرارها را انتخاب می کنند ، از ترسناک بودن آن مطلع هستند ، بنابراین اگر واقعا از موضوعات ترسناک خوشتان نمی آید در صورت تمایل می توانید از آنها اجتناب کنید.

 

بیشتر بخوانید : تیم سازی برای اتاق فرار

کنترل ترس در اتاق فرار | چگونه وحشت را در اتاق فرار کنترل کنیم ؟

 

  1. در اتاق فرار ، زمانی برای ترس نخواهید داشت

چیزی که باعث اضطراب و ترس از حبس شدن در یک فضای بسته می شود ، تمرکز بر این واقعیت است که شما راهی برای خروج ندارید. اما ، در یک اتاق فرار، برای فرار از اتاق باید بر روی حل معماها تمرکز کنید، به طوری که در واقع دیگر به اینکه در یک اتاق قفل شده اید، فکر نخواهید کرد.

به طور کلی ، شما فقط یک ساعت در اتاق فرار هستید ، بنابراین زمانی برای ترس وجود ندارد . به محض اینکه در اتاق فرار قرار گرفتید ، باید شروع به جستجوی نکات و سرنخ ها کنید . اگر تمرکز خود را از دست بدهید ، ممکن است ترس در شما رخنه کند و قبل از تمام شدن زمان نتوانید فرار کنید . پس برای اینه که در اتاق فرار نترسیم باید به این فکر کنید که هیچ وقت اضافه ای نخواهید داشت.

 

  1. در واقع اتاق ها در بازی اتاق فرار قفل نیستند

اتاق فرار واقعا قفل نیست ! در مواقع اضطراری ، دکمه ای وجود دارد که می توانید فشار دهید و مسولان بازی اتاق را باز می کنند . در واقع مسولان بازی اتاق فرار به ایمنی مشتریان خود اهمیت می دهند و به سرعت پاسخ می دهند تا فردی را که دچار حمله پانیک (هجوم ناگهانی از ترس و اضطراب ) شده است را از اتاق خارج کنند.

در این مواقع ، پیشرفت بازی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت زیرا بقیه تیم می توانند به برنامه ریزی برای فرار خود از اتاق فرار ادامه دهند . بنابراین چون می‌دانید در امان هستید ، نباید دچار حمله پانیک شوید یا از بودن در اتاق فرار بترسید . پس با این فکر که ایمن هستیم در اتاق فرار نترسیم .

 

ec2

 

  1. شما در اتاق فرار ، کنار افرادی هستید که می شناسید

فضا های قفل شده وقتی تنها یا با غریبه ها هستید ترسناک تر هستند و خوشبختانه ، اتاق فرار یک بازی گروهی است ، نه یک بازی تک نفره و باید به صورت گروهی وارد اتاق شوید و احتمالاً هم تیمی های شما اعضای خانواده ، دوستان یا همکارهای شما خواهند بود. در واقع هم تیمی های شما ، افرادی هستند که باید در کنار آنها احساس راحتی کنید . لطفا توجه داشته باشید که شما با کسی رقابت نمی کنید ، حتی اگر با افراد غریبه وارد اتاق شده اید ، باید بدانید که همه شما برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنید . این آشنایی که هم تیمی ها به ارمغان می آورند باید به شما آرامش دهد و شما را راحت کند .

 

  1. برای بازی اتاق فرار، لازم نیست نابغه باشید

هیچ کس دوست ندارد چیزی را امتحان کند و شکست بخورد. خوشبختانه، برای انجام این بازی ، نیازی به مغز آلبرت اینشتین ندارید تا به دنبال نکات و سرنخ ‌هایی برای حل معماهای اتاق ‌های فرار ما باشید . این چالش ها دارای سطوح دشواری مختلفی هستند . بنابراین اگر از شکست خوردن می ترسید، بهتر است اتاق های راحت تر را رزرو کنید، زیرا هر اتاق دارای درجه سختی متفاوتی است.

به یاد داشته باشید، می توانید از استاد بازی هم راهنمایی بخواهید و همچنین باید این واقعیت را نیز درک کنید که همیشه نمی توانید به موقع از اتاق فرار کنید ، زیرا اگر به همین راحتی بود ، بازی اتاق فرار جالب نبود. پس بهتر است در اتاق فرار نترسیم و به آن فقط به عنوان یک چالش نگاه کنیم.

 

  1. اتاق فرار یک فضای امن است

اتاق های فرار به گونه ای طراحی شده اند که لذت بخش بوده و در عین حال برای گروهی از افراد کاربردی و ایمن باشند . این بدان معناست که اتاق های فرار محیط خوبی را برای افراد مبتلا به کلاستروفوبیا ایجاد می‌کنند ، زیرا می ‌توانید با دانستن اینکه اتاق امن است ، پس در اتاق فرار نترسیم و  به بازی ادامه دهید و یک تجربه لذت بخش داشته باشید .

 

ec3

 

  1. اتاق فرار ، یک بازی حواس پرت کننده است

وقتی سرنخ ‌ها و پازل ‌های زیادی برای حل کردن دارید ، فکر کردن به ترس و کلاستروفوبیا سخت خواهد بود ! امیدواریم آنقدر حواس ‌تان به داستان و بازی پرت شود که فرصتی برای ترسیدن نداشته باشید . هرچه بیشتر درگیر شوید ، بیشتر حواس ‌تان پرت‌ می شود و بیشتر از بازی اتاق فرار لذت خواهید برد .

 

  1. در اتاق فرار به ترس های خود غلبه کنید | چگونه در اتاق فرار نترسیم ؟

اکنون که می دانید نیازی به ترس از اتاق های فرار نیست ، بهتر است با ترس های خود غلبه کنید و یکی از سناریوهای اتاق فرار که احساس می کنید از آن موضوع ترس دارید را رزرو کنید و با حضور در این اتاق ، کمی بر ترس های خود غلبه کنید و به تدریج این ترس را از خود دور کنید .

با توجه به توضیحات بالا به سوال چگونه در اتاق فرار نترسیم ؟ پاسخ داده ایم.

بیشتر بخوانید : 9 ویژگی اتاق فرار خوب

بهترین روش برای رزور اتاق فرار در تهران و ایران

برای اینکه یک تجربه عالی از ترس ، هیجان و بازی گروهی را داشته باشید بهترین پیشنهاد این است که بازی اتاق فرار در تهران را تجربه کنید . خوشبختانه در تهران و ایران نیز مجموعه های متنوعی از اتاق فرار فعالیت دارند که مجموعه شانس فرار با بازی بی گناه یکی از این مجموعه هاست . اگرقصد رفتن به اتاق فرار شانس فرار یا دیگر بازی ها رو دارید می تونید از طریق سایت تایم فور فان (www.t4f.ir) یا اسکیپ روم دات آی آر (www.escaperoom.ir ) یا اسکیپ زوم اقدام کنید. و یا از پیچ اینستاگرام پروفسور اسکیپ ( professorescape)، برای رزرو و خرید بلیط اقدام کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پوچ
10.000 تومان
20.000 تومان
30.000 تومان
پوچ
40.000 تومان
50.000 تومان
120.000 تومان
شانست رو امتحان کن

ایمیل و شماره موبایلتون رو وارد کنید. شمارتون باید همون شماره ای باشه که باهاش نوبت رزرو میکنین....

قوانین اعطای جوایز:

  • ثبت شماره همراه دقیقا مطابق با رزرو
  • داشتن اسکرین شات از تصویر برنده شدنتون و ارائه حضوری اون
برای رزرو بازی بیگناه در واتس اپ به شماره 09218737875 پیام دهید یا با "همین شماره تماس بگیرید."