فیلم مشابه اتاق فرار برای عاشقان اسکیپ روم

فیلم مشابه اتاق فرار برای عاشقان اسکیپ روم

فیلم مشابه اتاق فرار برای عاشقان اسکیپ روم


علاقه مندان به بازی اتاق فرار، از تماشا کردن فیلم هایی که سناریویی شبیه به اتاق فرار دارد نیز لذت می برند. این فهرست شامل فیلم‌ هایی است که سناریو و داستان آن در مورد شخصیت ‌هاییست که در یک مکان گیر کرده ‌اند و تلاش می ‌کنند تا از آن خارج شوند. همچنین بسیاری از این فیلم مشابه اتاق فرار شامل معما هایی برای حل یا معمایی برای کشف کردن نیز هستند ، با این حال اکثر فیلم‌ های موجود در این فهرست (به دلیل ماهیت ژانر) در سبک ترسناک و هیجان انگیز ساخته شده ‌اند.

با در نظر گرفتن این موضوع ، لازم است بدانید که همه اتاق ‌های فرار دارای موضوع ترسناک نیستند و اکثر آنها بر اساس ژانرها، داستان ‌ها و استراتژی ‌های مختلف ساخته می شوند و موضوعات مختلفی را شامل می شوند.

در ادامه این بخش، لیستی از فیلم مشابه اتاق فرار عاشقان اسکیپ روم را آماده کردیم که سناریو و داستان این فیلم ها فقط در مورد یکی از عناصر اتاق فرار یعنی گیر کردن در یک اتاق و تلاش برای فرار آن است . امیدواریم این فیلم ها را نیز دوست داشته باشید .

 

بیشتر بخوانید : انواع ژانرهای اتاق فرار

لیست فیلم های اتاق فرار | فیلم مشابه اتاق فرار

 

 1. فیلم غیر قابل فرار – No Escape Room (2018)

اگر قصد دارید یک فیلم ترسناک و رازآلود که فضایی شبیه به اتاق فرار داشته باشد را تماشا کنید ، بهترین پیشنهاد این است که تماشای فیلم غیر قابل فرار را حتما در برنامه خود داشته باشید . در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، زمانی که جاذبه اتاق فرار از یک فعالیت سرگرم کننده به یک تجربه خطرناک ماوراءالطبیعه تبدیل می شود  ، یک پدر به همراه فرزندش باید تلاش کنند تا از دست یک روح خبیث فرار کنند و … .

 

فیلم غیر قابل فرار - No Escape Room (2018)

فیلم غیر قابل فرار – No Escape Room (2018)

 

 1. فیلم اتاق فرار – Escape Room (2019)

فیلم اتاق فرار یکی دیگر از فیلم های مورد علاقه برای عاشقان بازی اتاق فرار است که حتما از تماش کردن آن لذت خواهند برد . سناریو این فیلم به این صورت است که 6 جوان به امید بردن جایزه 10 هزار دلاری یک مسابقه ، برای شرکت در این مسابقه وارد ساختمانی اسرار آمیز می ‌شوند که فرار از آن تقریباً غیرممکن است و آنها باید برای زنده ماندن و بقاء تلاش کنند .

 

فیلم اتاق فرار - Escape Room (2019)

فیلم اتاق فرار – Escape Room (2019)

 

 1. فیلم اتاق فرار 2 – Escape Room 2 (2021)

این فیلم دنباله ‌ای برای اتاق فرار محصول سال 2019 است . زویی و بن پس از زنده ماندن در یک سری از اتاق‌های فرار کشنده و دلخراش ، تصمیم می گیرند تا طراح این اتاق های فرار را به دادگاه تحویل دهند که در این راه ، به طور غیر منتظره ای در کنار چند بازمانده دیگر از اتاق های فرار گیر می افتند . این فیلم مشابه اتاق فرار جز جدیدترین فیلم هاست پس دیدن آن را از دست ندهید.

 

فیلم اتاق فرار 2 - Escape Room 2 (2021)

فیلم اتاق فرار 2 – Escape Room 2 (2021)

 

 1. فیلم امتحان – EXAM (2009)

سناریو این فیلم بر اساس 8 داوطلب و 60 دقیقه زمان برای امتحان ، نوشته شده است . در این فیلم داوطلبان حتی به میل خود در این آزمون شرکت نمی کنند و با پیروی از مجموعه ای از قوانین سخت گیرانه ، نامزدها باید قبل از اینکه تیک تاک ساعت به صفر برسد ، پاسخ را بفهمند ، اما سوال چیست ؟

در واقع فیلم EXAM ، با معماهای بیشتر و وحشت کمتر ، یک داستان عالی از شخصیت ، واکنش های انسانی و رمز و راز است که در یک اتاق و شرکتی محصور شده است که پنهان کاری بیشتری نسبت به خود شخصیت ها دارد . این فیلم شما را وادار می کند تا آخر فیلم به حدس زدن ادامه دهید .

“هشت نامزد برای یک شغل بسیار مطلوب شرکتی در یک اتاق امتحان محبوس می شوند و تنها با یک سوال در آزمون نهایی شرکت می کنند . اگرچه این سوال ساده و در عین حال گیج کننده به نظر می رسد اما به زودی تنش های ایجاد شده شروع به حل کردن معماها خواهد کرد . ”

 

فیلم امتحان - EXAM (2009)

فیلم امتحان – EXAM (2009)

 

 1. فیلم اتاق فرمت – FERMAT’S ROOM (2007)

چهار نفر که در زمینه ریاضی متخصص هستند با مجموعه ای از معماهای جذاب به یک مهمانی دعوت می شوند. به امید حل یک مشکل ریاضی و ثبت نامشان در کتاب های تاریخ ، با هم مقصدشان را پیدا می کنند و به یک اتاق می رسند . در طول فیلم آنها متوجه می شوند اتاقی که در آن گرفتار شده اند در حال کوچک شدن است و اگر نتوانند معما را به موقع حل کنند کشته خواهند شد . این فیلم پر از معما و تنش بوده و شما را وادار می کند تا داستان را تا انتها دنبال کنید تا ببینید این اتاق تا چه اندازه کوچک می شود .

 

 

فیلم اتاق فرمت - FERMAT’S ROOM (2007)

فیلم اتاق فرمت – FERMAT’S ROOM (2007)

 

 1. فیلم اتاق وحشت – PANIC ROOM (2002) | فیلم ترسناک اتاق فرار

فیلم اتاق وحشت یا اتاق امن ، در واقع داستان مادر و دختری را روایت می‌کند که پس از فاصله گرفتن از زندگی قبلی‌ خود به دنبال ساختن زندگی مستقل هستند . مگ آلتمن که به تازگی از همسرِ ‌ثروتمندش جدا شده ، همراه دخترش سارا به خانه ‌ای جدید در منطقه منهتن نیویورک نقل مکان می‌کنند تا زندگی دو نفره خود را شروع کنند .

سکانس‌ های اکشن هیجان ‌انگیز و صحنه ‌های پرتنش این فیلم در حالی که مادر باید راهی برای کمک گرفتن و نجات دخترش پیدا کند باعث شده تا این فیلم به یک فیلم مشابه اتاق فرار ترسناک و مهیج تبدیل شود .

یک زن مطلقه و دختر دیابتی اش به اتاق امن خانه ای که تازه خریداری کرده اند ، پناه می برند ، زمانی که سه مرد در جستجوی ثروت گم شده به داخل خانه می روند .

 

 

فیلم اتاق وحشت - PANIC ROOM (2002)

فیلم اتاق وحشت – PANIC ROOM (2002)

 

 1. فیلم اتاق بی نهایت – Infinity Chamber (2016)

داستان این فیلم مشابه اتاق فرار درباره مردی است که در یک زندان خودکار گیر افتاده و برای فرار باید از کامپیوتر پیشی بگیرد . در ادامه فیلم فلاش بک های زندگی این مرد را می بینیم ، چرا او در زندان است ؟ چرا او اینجاست ؟ با شروع رمزگشایی رایانه و نحوه عملکرد آن ، همه سؤالات آشکار خواهند شد . بزرگترین راز این است که چرا این مرد اینجاست ، آیا او بی گناه است یا گناهکار . معما این است که او چگونه زنده خواهد ماند ؟

 

 

فیلم اتاق بی نهایت - Infinity Chamber (2016)

فیلم اتاق بی نهایت – Infinity Chamber (2016)

 

بیشتر بخوانید : دلیل جذابیت اتاق فرار

 1. فیلم باجه تلفن – Phone Booth (2002)

در این فیلم ، استوارت شپرد خود را در یک باجه تلفن گرفتار می بیند که توسط تفنگ تک تیرانداز یک باجگیر به دام افتاده است. او در حالی که اسلحه ای به سمت سرش گرفته شده است باید دستورات مرد مسلح را دنبال کند وگرنه در وسط خیابان کشته می شود . بیشتر معما و تنش از این واقعیت ناشی می شود که او در دید آشکار گیر کرده است اما نمی تواند از این جعبه کوچک حرکت کند .

 

 

فیلم باجه تلفن - Phone Booth (2002)

فیلم باجه تلفن – Phone Booth (2002)

 

 1. فیلم مکعب – CUBE (1997)

در این فیلم مشابه اتاق فرار ، 6 غریبه با ویژگی های شخصیتی بسیار متفاوت به طور غیر ارادی در پیچ و خم بی پایانی که حاوی تله های مرگبار است قرار می گیرند . در واقع این 6 نفر در یک مکعب بیدار می شوند ، اما این یک مکعب معمولی نیست . حافظه آنها از بین رفته است و نمی دانند چگونه به آنجا رسیده اند و چرا آنجا هستند ؟ آنها باید راهی برای زنده ماندن پیدا کنند و با هم مکعب را حل کنند .

 

 

فیلم مکعب - CUBE (1997)

فیلم مشابه اتاق فرار

 1. فیلم House of 9 (2005) | فیلم بازی اتاق فرار

در داستان این فیلم ، 9 غریبه که هیچ ارتباطی بین آنها وجود ندارد ربوده می شوند . مواد مخدر و افراد ربوده شده ، در خانه ای با هم مهر و موم می شوند . آنها تحت کنترل یک صدای غیبی هستند و باید از دستورالعمل ها اطاعت کنند وگرنه همه انها می میرند .

 

فیلم House of 9 (2005) | فیلم بازی اتاق فرار

فیلم House of 9 (2005) | فیلم بازی اتاق فرار

 

 1. فیلم اتاق تنفس – Breathing Room (2008)

تونیا که در یک اتاق متروک با سیزده غریبه زندانی شده و متوجه می شود که او آخرین شرکت کننده در یک بازی مرگبار است . این اتاق با اعداد برچسب گذاری شده و همه باید با هم کار کنند تا معمای چگونگی رسیدن به آنجا و نحوه فرار را حل کنند . سرنخ‌ های پنهان اطلاعات بیشتری در مورد هر غریبه نشان می ‌دهند ، آیا آنها می ‌توانند در برنامه فرار به هر کسی اعتماد کنند . یک صدای ناظر تنش را بالا می برد زیرا تنها چند بازمانده وجود خواهند داشت . اگر همدیگر را نکشند همه با هم کشته خواهند شد .

 

فیلم اتاق تنفس - Breathing Room (2008)

فیلم اتاق تنفس – Breathing Room (2008)

 1. فیلم اتاق کشتار – The Killing Room (2009)

سناریو این فیلم مشابه اتاق فرار به این صورت است که چهار نفر برای یک مطالعه تحقیقاتی روان‌ شناختی ثبت‌ نام می‌کنند تا متوجه شوند که اکنون تحت یک برنامه دولتی وحشیانه و طبقه ‌بندی‌ شده قرار دارند . با چالش های تعیین شده توسط یک محدودیت زمانی ، شرکت کنندگان در این آزمایش بی رحمانه باید یکدیگر را وارد عمل کنند یا با عواقب اتاق روبرو شوند . آیا روانپزشک اجازه ادامه آزمایش را می دهد ، آیا ارزش این همه فداکاری وحشیانه را دارد ؟

 

فیلم اتاق کشتار - The Killing Room (2009)

فیلم اتاق کشتار – The Killing Room (2009)

 

 1. فیلم SAW (2004) | فیلم مشابه اتاق فرار

در این فیلم مشابه اتاق فرار ، دو غریبه در اتاقی از خواب بیدار می شوند و به یاد نمی آورند که چگونه به آنجا رسیده اند ، اما به زودی متوجه می شوند که در یک بازی مرگبار که توسط یک قاتل سریالی بدنام انجام می شود ، گروگان گرفته شده اند .

در واقع این فیلم ، از جمله فیلم هایی است که بیشتر از همه در مورد اتاق های فرار صحبت می شود . شخصیت های اصلی فیلم باید برای زنده ماندن ، بازی قاتل سریالی را انجام دهند و معماها را حل کنند ، اما هزینه آن چه خواهد بود ؟ پازل ‌های بازی بی‌ رحمانه و غیر عادی هستند و شامل خون و زخمی کردن زیادی می ‌شوند،  اما بزرگترین معما خود قاتل سریالی است .

 

 

فیلم SAW (2004)

فیلم مشابه اتاق فرار

 

در اینجا 13 فیلم مشابه اتاق فرار به شما معرفی شد. این فیلم های هیجان انگیز و ترسناک به خوبی میتوانند فضای اتاق فرار را برای شما تداعی کنند. روزهایی که امکان رفتن به اتاق فرار ندارید با دیدن این فیلم ها میتوانید لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پوچ
10.000 تومان
20.000 تومان
30.000 تومان
پوچ
40.000 تومان
50.000 تومان
120.000 تومان
شانست رو امتحان کن

ایمیل و شماره موبایلتون رو وارد کنید. شمارتون باید همون شماره ای باشه که باهاش نوبت رزرو میکنین....

قوانین اعطای جوایز:

 • ثبت شماره همراه دقیقا مطابق با رزرو
 • داشتن اسکرین شات از تصویر برنده شدنتون و ارائه حضوری اون
برای رزرو بازی بیگناه در واتس اپ به شماره 09218737875 پیام دهید یا با "همین شماره تماس بگیرید."