بهترین اتاق فرار تهران

بهترین اتاق فرار تهران


این روزها اتاق فرار به یکی از سرگرمی های گروهی پرطرفدار و هیجان انگیز تبدیل شده و تقریبا همه افراد با هر سن و سالی که باشند تمایل دارند ، یکی از بازی های اتاق فرار را تجربه کنند و خاطراتی به یادماندنی و خاص برای خود رقم بزنند . خوشبخاته در هر کجای تهران که باشید ، می توانید  اتاق فرار جذاب ، ترسناک و هیجان انگیزی را در نزدیکی محله خود پیدا کنید و با دوستان و عزیزان خود ، یک بازی گروهی و متفاوت را تجربه کنید .

در ادامه این بخش ، به معرفی تعدادی از بهترین اتاق فرار تهران پرداخته ایم و همچنین بهترین روش برای رزرو سریع و آسان بهترین اتاق فرار تهران را به شما همراهان عزیز معرفی کردیم . با ما همراه باشید .

 

بهترین اتاق فرار تهران در غرب تهران

تمرکز اتاق فرار در غرب تهران بیش از هر نقطه ای در تهران است . این اتاق فرارها علاوه بر تهرانی ها معمولا میزبان اسکیپ روم بازهای استان البرز نیز هستند .

 

 1. اتاق فرار سرقت از بانک ، با موضوع اکشن و دلهره آور در ستاری

اتاق فرار سرقت از بانک در مورد تعدادی سارق حرفه ‌ای است که قصد دزدی از یه بانک در خاورمیانه را دارند . در واقع شما و دوستانتان به عنوان سارقان حرفه ‌ای هستید که قصد سرقت از بانک ارزی خاورمیانه را دارید .

در تاریخ 25 جولای شما وارد بانک می شوید اما یکی از اعضای گروه اشتباه می کند و زنگ خطر به صدا در می اید . شما باید در عرض 15 دقیقه این چراغ خطر را خاموش کنید . در غیر این صورت پلیس وارد بانک شده و شما رو دستگیر می شوید . اگر موفق شوید آژیر را خاموش کنید 45 دقیقه وقت خواهید داشت تا هرچه که دوست دارید از بانک بردارید .

آدرس : تهران , تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری مجتمع تجاری کورش طبقه دوم . جنب شهربازی

 

best escape1

 

 1. اتاق فرار بازماندگان ، با موضوع تخیلی ، دلهره آور و هیجانی در جنت اباد

اتاق فرار بازماندگان در مورد ویروسی است که انسان ها را به زامبی تبدیل کرده است . ویروسی به نام آلفا تمام انسانها را آلوده و آنها را به زامبی تبدیل کرده است . دنیا نابود شده و شما تنها بازماندگان هستید و باید برای نجات دنیا تلاش کنید . این بازی یکی از بهترین اتاق فرار تهران در غرب است.

آدرس : تهران , تهران – ستاری شمال – ورودی پارکینگ پاساژ کوروش – پلاک ۲۹ – بالای جگرکی طهرون

 

best escape2

 

 1. اتاق فرار عبور ، با سناریو ترسناک و دلهره اور در دهکده المپیک

یکی دیگر از بهترین اتاق فرار تهران، اتاق فرار عبور است. اتاق فرار عبور در مورد خانه ایست که حرفای عجیبی در مورد آن گفته می شود . اگرچه کلیسا قصد دارد تا این موضوع را مخفی نگه دارد اما باز هم زمزمه هایی بین مردم می پیچد . سناریو این اتاق فرار به این صورت است که یک نفر با شما تماس میگیرد و  اصرار میکند به انجا بروید . شما از قبل چیزهایی در مورد موضوع شنیده اید . به همین خاطر تصمیم میگیرید که به انجا بروید تا خودتان موضوع را بررسی کنید . در واقع شما یکی از خبره ترین افراد در کار خود ، یعنی کار بر روی پرونده های ماورالطبیعه هستید و. با اینکه پرونده های زیادی را حل کردید اما همین که وارد این خانه می شوید ، انرژی شیطانی وحشتناکی را حس میکنید …

آدرس : تهران , دهکده المپیک ، میدان دهکده المپیک ، بلوار المپیک ، خیابان ساحل ، کوچه چهل و هفتم ، پلاک 28

 

best escape3

 1. اتاق فرار خانواده مرموز در تهرانسر با موضوع ترسناک

سناریو این اتاق فرار در تهران به این صورت است که در سال  1988، بعد از فوت پدر جیمز ، او از ارتش استعفا میدهد تا از خانواده محافظت کند اما در اصل می خواهد خانواده خود را ذره ذره دیوانه کرده و ثروت خانواده را به چنگ اورد . به خاطر همین انواع بلاهای وحشتناک را بر سر خانواده می آورد و شما باید وارد جهنمی شوید که جیمز برای خانواده ایجاد کرده است و فقط 60 دقیقه وقت دارید تا از این جهنم خود را نجات دهید …

آدرس : تهران , تهرانسر ، بلوار گلها ، نرسیده به کوچه شانزدهم ، پلاک ۷

 

best escape4

بهترین اتاق فرار در شرق تهران

برخی از بهترین اسکیپ روم های ایران در منطقه شرق تهران قرار گرفته اند . شما می توانید در سایت اسکیپ زوم به آسانی بهترین اتاق فرار شرق تهران را جستجو و رزرو نمایید .

 

 1. اتاق فرار ترسناک به نام تناسخ در نارمک

اتاق فرار تناسخ در مورد دختری است که مرده و پدرش قصد دارد تا او را برگرداند . گویا پدر ، صدای دخترش را میشنود که در عذابی بزرگ قرار داشته و کمک میخواهد . پدر که یک دعا نویس بدنام و منزوی است ، به دنبال راهی برای برگشتن دخترش است که در کتاب شیطانی چشمش به نظریه تناسخ میخورد ….

آدرس : تهران , نارمک ، میدان هلال احمر ، خیابان گلستان ، جنب شیرینی فروشی سناتور ، پلاک 138/1

 

 

best escape5

 1. اتاق فرار توطئه امیز با موضوع ترسناک و دلهره آور در رسالت

اتاق فرار توطئه آمیز در مورد دختری است که پدرش فکر میکند جن زده شده است . شما گروهی هستیند که با نام شکارچی ارواح فعالیت می کنند و فکر میکنید که میتوانید در این موضوع به مردم کمک کنید .
به همین ترتیب تماسی از یک مرد دریافت می کنید که فکر میکند دخترش توسط نیروهای شیطانی هدف گرفته شده و شما باید به خونه انها بروید و دختر را نجات دهید .

آدرس : تهران , یزرگراه رسالت ، بین خیابان دردشت و بزرگراه باقری ، پلاک 380

 

 

best escape6

 

 1. اتاق فرار شیطان صدا ندارد ، با سناریو ترسناک در تهرانپارس

اتاق فرار شیطان صدا ندارد به گروه هایی پیشنهاد می شود که نه تنها برای تجربه ترس یک اسکیپ روم ، اماده هستند بلکه برای سناریو ، دکور و اکت تئاتری هم اهمیت زیادی قائل هستند .

در این سناریو ، بابک ، قربانی مشکلاتی شده که از یک اتفاق و یک اشتباه در گذشته نشات می گیرد . مشکلاتی که نه تنها زندگی را برای خودش تبدیل به جهنم کرده بلکه یک خاندان را نیز دچار سرنوشتی شوم کرده و به کام مرگ فرستاده است و حالا بابک روی ولیچر و تنهاست تا اینکه با شخصی به نام ادریس که دانشمند توانایی است ، آشنا می شود .

ادریس در پی درخواست های مکرر بابک ، سفارش ساخت دستگاه سفر به گذشته را پذیرفت و برای ساخت این دستگاه تلاش زیادی به کار بست . اما از همان اوایل حس و حال بدی در خونه ادریس حاکم شده بود تا جایی که مدام وضعیت روحی و روانی وخیم تری پیدا می کرد و به مرز جنون رسیده بود ! این شد که ادریس تصمیم گرفت ارتباط خود را با  بابک قطع و تکمیل دستگاه را متوقف کند .

اما تنها شانس بابک به دست آوردن این دستگاه است ؛ به شما روی می آورد و از شما می خواهد به خانه ادریس بروید و دستگاه را به بابک تحویل بدید تا دستگاه را تکمیل کند . اما شما که بی خبر از اتفاقات عجیب داخل این خانه هستید ، وارد خانه می شوید و بازی شروع می شود

آدرس : تهران , تهرانپارس ، میدان شاهد ، بین خیابان ۱۳۱ و ۱۳۳ کوچه نفری

 

best escape7

 

 1. اسکیپ روم شمارس معکوس با سناریو ترسناک در سبلان تهران

سناریو این اتاق فرار به این صورت است که شما به همراه تیم خود برنامه می ریزید یک اتاق فرار رزرو کنید . وارد سایت می شوید و بعد از رزرو  همه اعضاء تیم یک پیامک دریافت می کنند که شامل یه لینک تایمر دار هست و این طور توضیح داده شده که این شمارش معکوس (تایمر مرگ) زمان زندگی شماست !

تنها سرنخی که دارید ، لوکیشن شرکت طراحی سایت است که سایت فروش و رزرو اتاق فرار را ایجاد کرده است …

اگر سابقه بازی در چند اتاق فرار را دارید پیشنهاد می کنیم حتما این اتاق فرار را هم امتحان کنید .

آدرس : تهران ، خیابان سبلان جنوبی ، پلاک 192

 

best escape8

بهترین اسکیپ روم تهران در شمال تهران

اگر قصد دارید در محله های شمال تهران به اسکیپ روم بروید ، چند پیشنهاد جذاب برای شما آماده کردیم :

 1. اتاق فرار وحشت قبر ، اسکیپ روم ترسناک در میرداماد

اتاق فرار وحشت قبر بر اساس یک داستان واقعی طراحی شده است . روستایی به نام تیس وجود دارد که هر شب حوالی ساعت 3 صداهای ترسناکی از قبرستان این روستا به گوش می رسد . مردم معتقدند که اجنه شیطانی روح مردگان آنها را مورد آزار و اذیت قرار میدهند و مردم شهر از شما درخواست میکنند تا موضوع را بررسی کنید .

آدرس : تهران , میرداماد ، میدان مادر ، خیابان شاه نظری ، پلاک۵۹ ، طبقه۳ ، واحد ۱۲

 

best escape9

 

 1. اتاق فرار راهبه با سناریو ترسناک در شریعتی

سناریو این اسکیپ روم به این صورت است که یک راهبه به قتل رسیده و شما مسئول یک گروه تحقیقاتی هستید که باید به کلیسا وارد شوید و علت قتل او را پیدا کنید .

آدرس : تهران , خیابان شریعتی – قلهک – نرسیده به خیابان دولت (کلاهدوز) – روبروی مسجد جامع قلهک – پلاک۱۵۵۹

 

best escape10

 

 1. اتاق فرار هفت با موضوع دلهره آور در تجریش

طبق سنت ، اگر بتوانید در برابر 7 گناه کشنده ( غرور ، شهوت ، خشم ، تنبلی ، شکم پرستی ، حرص و حسادت) مقاومت کنید ، روحتان از هر پلیدی پاک می شود . قرار است در اتاق هفت ، شما در معرض شدیدترین جنبه های این گناه قرار بگیریند .

آدرس : تهران , میدان تجریش ، خیابان غلام جعفری (جعفرآباد) ، بالاتر از تندیس ، جنب هایپرمی

 

best escape11

 

 1. اسکیپ روم فرار از زندان ، با موضوع اکشن و دلهره آور در شریعتی

شما و دوستانتان در زندان هستید و قرار است اعدام شوید . قاضی حکمش را تغییر نمی دهد ولی رئیس زندان راضی به اعدام شدن شما نیست . به همین خاطر سعی می کند راهی پیش روی شما قرار دهد . نگهبان کمی حواس پرته است و اگر زمانی که آنجاست همه چی عادی باشد متوجه شما نخواهد شد . حالا شما باید کلید را پیدا و از زندان فرار کنید و فقط یک ساعت تا اجرا شدن حکم اعدام وقت دارید …

آدرس : تهران , خیابان شریعتی بعد از خیابان دولت (شهید کلاهدوز) پلاک ۱۵۹۴-۱۵۹۶

 

best escape12

 

رزرو بهترین اتاق فرار در تهران

برای اینکه یک تجربه عالی از ترس ، هیجان و بازی گروهی را داشته باشید بهترین پیشنهاد این است که بازی اتاق فرار در تهران را تجربه کنید .

خوشبختانه در چند سال اخیر مجموعه ای از اتاق فرار های خیلی خوب در تهران راه اندازی شده که علاقه مندان به این سبک از سرگرمی می توانند متناسب با علاقه مندی خود ، بهترین موضوع از اتاق فرار را انتخاب کرده و به همراه دوستان خود ، یک تجربه عالی و هیجان انگیز داشته باشند . مجموعه شانس فرار با بازی بی گناه یکی از این مجموعه هاست.

اگر قصد رفتن به اتاق فرار شانس فرار یا دیگر بازی ها را دارید می توانید از طریق سایت تایم فور فان(www.t4f.ir) یا اسکیپ روم دات آی آر (www.escaperoom.ir ) و یا از پیچ اینستاگرام پروفسور اسکیپ (professorescape) ، برای رزرو و خرید بلیط اقدام کنید  و تجربه ای متفاوت از سرگرمی و بازی گروهی داشته باشید .

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پوچ
10.000 تومان
20.000 تومان
30.000 تومان
پوچ
40.000 تومان
50.000 تومان
120.000 تومان
شانست رو امتحان کن

ایمیل و شماره موبایلتون رو وارد کنید. شمارتون باید همون شماره ای باشه که باهاش نوبت رزرو میکنین....

قوانین اعطای جوایز:

 • ثبت شماره همراه دقیقا مطابق با رزرو
 • داشتن اسکرین شات از تصویر برنده شدنتون و ارائه حضوری اون
برای رزرو بازی بیگناه در واتس اپ به شماره 09218737875 پیام دهید یا با "همین شماره تماس بگیرید."